IT High Group IT- аутсорсінг, продаж комп'ютерної техніки, програмного забезпечення, ігрові товари 8 (0382) 708-527

Mushkin

Офіційний сайт: www.mushkin.com

Компанія Mushkin (США) була створена у 1994 році та названа на честь її засновника Біла Мушкіна.

На сьогоднішній день - це світовий лідер по виробництву вдосконалених та неперевершених за своїми технічними характеристиками модулів оперативної пам'яті.

Mushkin гарантує:

  • безперечну якість продукції (виробництво знаходиться у Німеччині);
  • активне впровадження сучасних розробок у процесі створення та виготовлення модулів оперативної пам'яті з метою удосконалення їх технічних характеристик;
  • надійне сервісне обслуговування та інформаційну підтримку.

Mushkin пропонує модулі оперативної пам'яті:

  • для комп’ютерних ентузіастів та професіоналів;
  • для любителів розгінного потенціалу та бажаючих відчути позамежні швидкісні можливості оверклокінгу;
  • для активних геймерів;
  • для користувачів-початківців та всіх бажаючих удосконалити персональний комп’ютер.

Унікальною особливістю даної оперативної пам'яті є те, що всі конструкційні особливості модулів, ідеї, а також розробки – починаючи від нестандартних технічних характеристик на закінчуючи дизайном, належать команді Mushkin та не мають аналогів.

Оперативна пам'ять Mushkin визнана однією із кращих та отримала найвищу оцінку 10-ти провідних овеклокерів на міжнародному рівні. Жодна комп’ютерна виставка не залишається без яскравого шоу-демонстрації розгінного потенціалу та позамежних можливостей оперативної пам'яті Mushkin за їх участю.

З оперативною пам’яттю Mushkin Ви – лідер та потенціал Вашого ПК безмежний!

 EM - ENHANCED MEMORY

MUSHKIN EM - ENHANCED MEMORY

 Дана серія представлена модулями 800МГц, які мають об'єм 1ГБ та 2 ГБ в одноканальному режимі, а також мають високий робочий потенціал в дуалі. Оперативна пам'ять EM від Mushkin відрізняється швидкістним потенціалом, ефективними частотними показниками, низьким енергоспоживанням, а також високою теплопровідністю.

 ES - ESSENTIAL SERIE

 MUSHKIN ES - ESSENTIAL SERIE

Серія Essential від Mushkin розроблена дляекономних ентузіастів. Це 240 контактний DDR2 з робочею напругою 1,8В. 1ГБ модуль відповідає стандарту JEDEC, гарантує безперебійну та стабільну роботу при показниках - частота 800МГц, швидкість передачі даних 6400 МБ/сек, таймінги 5-5-5-12.

 HP - HIGH PERFORMANCE

 MUSHKIN HP - HIGH PERFORMANCE

Такі модулі є наочною демонстрацією активної дослідницької та експерементальної діяльності компанії Mushkin з метою вдосконалення та розвитку своєї продукції. Серія High Performance доступна у модулях DDR2 та DDR3. Низька робоча напруга, висока частота та високі таймінги , трьохканальний режим.

MUSHKIN XP - EXTREME PERFORMANCE

MUSHKIN  XP - EXTREME PERFORMANCE

Реалізовуючи зобов'язання "перш за все - висока якість", Mushkin розширює спектр переваг за допомогою вертикальної інтеграції в процесі розвитку Extreme серії, влючаючи захист чипів, контроль відповідності платформи у процесі тестування. Дані вдосконалення та впровадження сучастних розробок гарантують високу якість продукції.

MUSHKIN XP - EXTREME PERFORMANCE

MUSHKIN  XP - EXTREME PERFORMANCE RED LINE

Пам'ять DDR2 8000 серії Red Line - це гарне доповнення в асортимент модулів від Mushkin. Висока швидкість передачі даних, значний розгінний потенціал, а також об'єм 2 ГБ (1 ГБ х 2) та 4 ГБ (2 ГБ х 2) забезпечують безперебійну та стабільну роботу у двоканальному режимі. RED LINE серія розроблена для професіоналів та комп'ютерних ентузіастів, активних овеклокерів. Hi-end клас даного модуля підтверджують його технічні характеристики.

Замовити товари компанії Mushkin можна подзвонивши за телефонами: 8-0382-70-85-27, 8-098-121-74-89, 8-063-859-56-33, або надіслівши листа на електрону адресу: ihg@ukr.net