IT High Group IT- аутсорсінг, продаж комп'ютерної техніки, програмного забезпечення, ігрові товари 8 (0382) 708-527

OCZ Technology

Офіційний сайт: www.ocztechnology.com

Компанія OCZ Technology (США) представила свою продукцію на світовому ринку оперативної пам'яті у 2000 році та по цей час займає провідне положення і входить у трійку сучасніших, передових виробників високошвидкісної DDR та DRAM.

     OCZ Technology спеціалізується на виробництві:

 • оперативної пам'яті для оверклокінгу;
 • оперативної пам'яті для мобільних, настільних та серверних комп’ютерів;
 • карт пам'яті, також SSD;
 • флеш драйвів.

Продукція OCZ Technology розробляється та створюється для комп’ютерних ентузіастів при активній участі активних користувачів та любителів розгінного потенціалу.

Компанія OCZ Technology:

 • активно модернізує виробництво з ціллю збільшення якості та удосконалення модельного ряду у відповідності до сучасних вимог та обліку сумісності;
 • здійснює раціоналізацію виробничих процесів, що сприяє збільшенню об'єму продукції, скорочення термінів виготовлення, а також підвищення її якості, що направлене на задоволення вимог споживачів;
 • має широкий спектр продукції – достатньо великий вибір модулів оперативної пам'яті, які відрізняються за рахунок видової різноманітності, але й мають значних технічних потенціал, який відображений у показниках;
 • удосконалює дизайн, експериментує, не зупиняючись на вже досягнутих результатах, як підсумок – номінант і переможець рейтингових конкурсів, володар винагород впливових видань за презентування на комп'ютерному ринку неординарної і високоякісної продукції;
 • прагне бути лідером завдяки злагодженій роботі всіх підрозділів – інженерного, технічного, маркетингового, комерційного, враховуючи при цьому побажання і вимоги споживачів;
 • виконує жорсткий контроль на всіх стадіях виробництва, а також гарантує якісне сервісне обслуговування;
 • розширює дилерську мережу, щорічно збільшуючи об’єм продажу та презентуючи оновлення асортименту, яке відповідає основним тенденціям ІТ ринку.

Компанія одна із перших почала випуск широкодоступних модулів пам'яті, які оптимізовані для роботи у двоканальному режимі, які представили можливість продемонструвати гідність архітектури nVidia Twinbank та Dual DDR, на яких побудовані чіпсети nForce. Повністю освоївши цю технологію, компанія адаптувала її для виробництва модулів пам'яті для роботи з чіпсетами  Canterwood та Granite Bay.

OCZ Technology – це світовий лідер по виробництву оперативної пам'яті, з необмеженим творчим та технічним потенціалом. Високошвидкісні модулі від OCZ відрізняються унікальним дизайном, користуються  популярністю у любителів розгінного потенціалу, геймерів, комп’ютерних ентузіастів та рядових користувачів. Активний розвиток, злагоджена робота, висока якість, запатентований дизайн, сучасні розробки – залог успішної діяльності на протязі 10 років.

BLADE SERIE

BLADE SERIE

Серія BLADE - це високоякісні, стильні, швидкістні модулі пам'яті, hi-end класу, які ідеально поєднують відмінні технічні характеристики, мають низькі таймінги, а також привертають увагу незвичайною сучасною конструкцією радіатора.

FATAL1TY SERIE

FATAL1TY SERIE

Серія FATAL1TY - це високоякісні, стильні, швидкісні модулі, які сумісні з більшістю сучасних материнських плат, оснащені ефектним радіатором із застосуванням XTC технології.

FLEX XLC SERIE

FLEX XLC SERIE

Серія FLEX EX - це високоякісні, стильні, швидкісні модулі, hi-end класу, які сумісні з більшістю сучасних материнських плат, мають низькі таймінги, оснащені ефектним радіатором Flex EX XLC.

GOLD SERIE

GOLD SERIE

OCZ GOLD – це ідеальна пропозиція для сучасних комп'ютерних онлайн гравців, які цінують графіку, швидкісний потенціал і високу продуктивність в процесі роботи системи.

INTEL EXTREEME SERIES

INTEL EXTREEME SERIES

Модулі оперативної пам'яті серії INTEL EXTREME розроблені з урахуванням особливостей та підтримкою технології Intel Extreme Memory Profiles (XMP). Система ХМР, реалізована в наборі логіки Intel X38, забезпечує можливість використання заздалегідь визначених наборів налаштувань оперативної пам'яті, що полегшують її розгін.

LIMITED EDITION

LIMITED EDITION

Оперативна пам'ять серії LIMITED EDITION - це відмінний вибір для комп'ютерних ентузіастів, екстремальних геймерів і любителів розгону комп'ютерних систем. Оснащені ефектним радіатором Camo Motif (камуфляж) із застосуванням XTC технології.

PLATINUM SERIE

PLATINUM SERIE

Оперативна пам'ять серії PLATINUM - це відмінний вибір для комп'ютерних ентузіастів, екстремальних геймеров і любителів розгону комп'ютерних систем. Це вдосконалений модуль, який дозволить модернізувати вашу систему і отримати максимальну продуктивність.

REAPER SERIE

REAPER SERIE

Reaper HPC - це сучасна запатентована і розроблена компанією OCZ система охолоджування, яка забезпечить максимально ефективний тепло відведення від чіпів і тим самим допоможе уникнути їх перегрів в процесі роботи.

OCZ ATV SERIE

OCZ ATV SERIE

Накопичувач ATV OCZ світовий лідер за швидкісними показниками, одночасно є надміцним, водонепроникним і стійким до різного вигляду механічним діям. Це сучасний, високопродуктивний пристрій для зберігання інформації. Його переваги по гідності оцінять професіонали, геймери, рядові користувачі і екстремали.

OCZ DIESEL SERIE

OCZ DIESEL SERIE

OCZ Diesel - це відмінний вибір стандартного накопичувача, класичної форми з ефективними технічними характеристиками. Зручний для зберігання різної інформації, компактний і надійний - орієнтований на студентів, професіоналів і користувачів, які за родом своєї діяльності досить частий подорожують.

OCZ RALLY SERIE

OCZ RALLY SERIE

OCZ Rally2 TURBO - це високошвидкісний накопичувач, оптимізований для роботи в двоканальному режимі. Швидкість читання даних складає 35 Мб/сек - це показник рівний аналогічному показнику швидкості переносних вінчестерів. Запис складає 30 Мб/сек, що у декілька разів перевищує швидкість звичайних Usb-флешек.

OCZ CVR SERIE

OCZ CVR SERIE

OCZ CROSS OVER (CVR) дозволить заощадити і транспортувати об'ємну інформацію - мультимедійні файли і документи у повній цілості. Накопичувач виготовлений з алюмінію, має міцний корпус сучасної форми.

VALUE SERIE

VALUE SERIE

Value Serie - це серія стандартних без радіаторних модулів пам'яті. Модулі пам'яті OCZ Technology проходят 100% тестування і мають довічну гарантію виробника.

NVIDIA SLI-Ready

NVIDIA SLI-Ready

Серія NVIDIA SLI від OCZ - це високоякісні, стильні, швидкісні модулі, з NVIDIA Enhanced Performance Profiles (EPP) і оптимізовані під nforce® SLI. Працюють на низькі таймінгах і оснащені ефектним радіатором Sli-ready XTC (чорного кольору з нанесеним логотипом NVIDIA Sli-ready) із застосуванням XTC технології.

TITANIUM

TITANIUM

Серія TITANIUM - це високоякісні, стильні, швидкісні модулі, які сумісні з більшістю сучасних материнських плат, мають низькі таймінги, оснащені ефектним радіатором із застосуванням XTC технології. Це ідеальна пропозиція для сучасних комп'ютерних онлайн гравців, які цінують графіку, швидкісний потенціал і високу продуктивність в процесі роботи системи, а також комп'ютерних ентузіастів.

Замовити товари компанії OCZ Technology можна подзвонивши за телефонами: 8-0382-70-85-27, 8-098-121-74-89, 8-063-859-56-33, або надіслівши листа на електрону адресу: ihg@ukr.net