IT High Group IT- аутсорсінг, продаж комп'ютерної техніки, програмного забезпечення, ігрові товари 8 (0382) 708-527

Lian Li Industrial Co. Ltd

Офіційний сайт: http://www.lian-li.com/

Компанія Lian Li Industrial Co. Ltd була заснована у 1983 році і сьогодні є одним із найбільших виробників алюмінієвих корпусів, периферії до них, оптовим постачальником та, за необхідністю, постачальником OEM/ODM– сервісів для індустрії ПК.

Компанія Lian Li працює у сфері ІТ-бізнесу більше 20 років, постійно розробляючи нові технології та підтримуючи високий стандарт якості. Lian Li виготовляє свою продукцію у Тайвані, використовуючи кращі матеріали, новітнє обладнання та труд кваліфікованих робочих для того, щоб запропонувати своїм клієнтам продукт найвищої якості.

Lian Li пропонує високоякісні алюмінієві корпуси для ПК, які розроблені з особливою увагою до деталей. Компанія приклала багато зусиль для того, щоб покращити якість продуктів, використовуючи технологію ручної збірки для формування спеціальної форми шасі. Для того, щоб придати корпусам особливий стиль, використовуються надтонкі кисті для анодування поверхонь з обробкою алмазним порошком. Компанія прагне запропонувати найкращий продукт, прекрасно виконаний як внутрішньо, так і ззовні.

Якість завжди була головним стандартом продуктів Lian Li. Lian Li пропонує перші повністю алюмінієві шасі на ринку. Розробка такого стандарту допомогла компанії вийти на світовий ринок та завоювати багато нагород та шанувальників. Lian Li продовжує розробляти нові технології, створювати нові функціональні можливості, та підвищувати якість своїх продуктів.

Компанія Lian Li завжди прикладає багато зусиль до впровадження новітніх технологій. На окремих етапах виробництва використовується ручна праця. Деякі унікальні технології не можуть бути виконані машинами тому всі зовнішні частини проходять обробку вручну.

Метою компанії Lian Li є створення стильного функціонального дизайну. Відмінною рисою продукції Lian Li є витонченість розробки. Можливість змінити продукт під себе, яка властива якісній та професійно зробленій продукції, дозволяє після покупки додаткових приладь додавати ще більше функцій до і без того багатофункціональному виробу.

20 років чудового обслуговування, сертифікат ISO 9001 і команда професіоналів, що роблять все можливе, щоб випускати довговічну продукцію високої якості, забезпечену дворічною гарантією, – ось, що таке Lian Li сьогодні.

Lian-Li PC-A01

Lian-Li PC-A01

Стильний алюмінієвий Desktop корпус підійде любителям нестандартних рішень та тиші. Не дивлячись на свої мініатюрні розміри, він володіє всім необхідним, щоб зібрана на ньому система не перенагрівалася та працювала абсолютно безшумно.

Lian-Li PC-777

Lian-Li PC-777

Повністю алюмінієвий корпус з неординарним дизайном PC-777 - ні в якому разі не продукт для масового користувача. Він був випущений компанією Lian-Li як найкращий подарунок на свій власний ювілей, про що свідчить штампування на 6-ти мм підставці.

Lian-Li PC-P80

Lian-Li PC-P80

Прекрасний корпус від Lian-Li виготовлений із анодованого алюмінію, агресивного геймерського дизайну з вікном у боковій панелі, яке виконано у форму павука. Корпус призначений для зборки в ньому системи з підтримкою ATI CrossFire X.

Lian-Li PC-V2110

Lian-Li PC-V2110

Насолоджуйтесь абсолютною тишею! Прекрасний корпус від Lian-Li з вишуканим дизайном, стильними рифленими дверцями на лицьовій панелі, величезним внутрішнім простором і відмінно продуманою системою охолоджування. Доступний у форм-факторах Full Tower та Middle Tower.

Lian-li Pc-v2010

Lian-Li PC-V2010

Простий і стильний дизайн корпусу вдало поєднується з відмінною функціональністю і безшумною роботою зібраної в ньому системи. А інноваційна технологія розділення на теплові зони гарантує прекрасне охолоджування всіх комплектуючих. Доступний у форм-факторах Full Tower та Middle Tower.

Lian-li PC-A7010

Класичний алюмінієвий Full Tower, в якому вдало поєднується простота, функціональність, елегантність і стиль

Lian-li Pc-a70

Lian-Li PC-A70

Елегантний і строгий Full Tower, виготовлений з анодованого алюмінію, з товщиною лицьової панелі 2мм, створений для бездоганної і тихої роботи Вашої системи.

Lian-li Pc-a71

Lian-Li PC-A71

Чудовий корпус від Lian Li формату Full Tower, виконаний з високоякісного анодованого алюмінію з прекрасно організованим охолоджуванням. А елегантні дверцята на передній панелі надають корпусу PC-A71 вишуканого вигляду.

Lian-li Pc-a77

Lian-Li PC-A77

Вишуканий в своїй простоті корпус PC-A77, виготовлений з алюмінію завтовшки від 1,2мм до 2мм, надає прекрасну можливість для користувача створити потужну систему використовуючи найсучасніші комплектуючі.

Lian-li Pc-a60

Lian-Li PC-A60

Унікальний корпус від Lian Li, виконаний з анодованого алюмінію з мідними вставками.

Lian-Li PC-V1000Z

Lian-Li PC-V1000Z

V1000Z - апгрейд видатного перфарованого корпуса PC-V1000. Дуже легкий, стильний корпус з товщиною стінок від 1, 2 до 2 мм, відмінним охолоджуванням і використанням технології зон розділення тепла.

Lian-Li PC-B25B Black

Lian-Li PC-B25

Цей воістину унікальний корпус виготовлений з багатошарових металевих листів, що складаються з алюмінію і інших легких сплавів. що дозволило створити його дійсно абсолютно шумозахищеним і при цьому дуже легким.

Lian Li PC-S80A

Lian Li PC-S80

Спеціальна модель від Lian-Li з прекрасним зовнішнім виглядом, спроектована для максимального захисту від шуму і для відмінного охолоджування. Конструкція з високоякісного алюмінію.

Lian-Li PC-P60B

Lian-Li PC-P60

Middle Tower від Lian Li PC-P60, або Armorsuit (Панцир) був створений спеціально для геймеров і оверклокеров. Безмежний об'єм усередині корпусу, який з лишком вистачить на найпотужніший ігровий комп'ютер, пиловий фільтр і практично повну відсутність пластикових деталей, – основні його відмінні риси.

Lian-Li PC-G70A

Lian-Li PC-G70

PC-G70 від Lian-Li - відмінний вибір для тих, хто цінує чудове поєднання внутрішніх і зовнішніх характеристик. Корпус має вельми продуману систему охолоджування і ідеально підходить для створення потужних серверних систем.

Lian-Li PC-A6010B

Lian-Li PC-A6010

Корпус PC-A6010 – останнє оновлення лінійки Lian-Li PC-60. Завдяки вдосконаленій системі охолоджування цей, як і раніше невеликий і вдало сконструйований корпус, надасть Вам відмінні можливості для збірки високопродуктивних систем.

Lian-Li PC-A17B

Lian-Li PC-A17

Тепер, для того, щоб зібрати потужний сервер, Вам не обов'язково купувати величезні корпуси Full Tower. Досить зібрати свою систему в Middle Tower PC-A17 від Lian Li і насолоджуватися її функціональністю і тишею.

Lian-Li PC-A10A

Lian-Li PC-A10

Новий інноваційний корпус від Lian Li PC-A10, виготовлений з анодованого алюмінію, з елегантними і строгими дверцями на лицьовій панелі, створений для бездоганної і тихої роботи Вашої системи.

Lian-Li PC-A09B

Lian-Li PC-A09

Вишуканий корпус PC-A09, що продовжує відому лінійку класичних корпусів Lian Li, - відмінний високоякісний продукт за розумні гроші.

Lian-Li PC-A07B

Lian-Li PC-A07

Алюмінієвий корпус залучає своїм строгим, класичним дизайном і відмінно продуманою системою охолоджування.

Lian Li PC-8B

Lian Li PC-8

Для прибічників класичних ліній, продуманого охолоджування і якісного шасі компанія Lian La пропонує свій корпус PC-8В PLUS.

Lian-Li PC-7

Простій, елегантний, легкий у використанні PC-7B PLUS став лідером продажів корпусів компанії Lian La завдяки відмінному співвідношенню ціна – якість.

Lian-Li PC-V600B

Lian-Li PC-V600

Вишуканий Mini Tower з перфорованою лицьовою панеллю PC-V600 відмінно виглядатиме як в офісі, так і на столі в завзятого геймера.

Lian-Li PC-A05A

Lian-Li PC-A05

Ви хочете зібрати свою систему в невеликому за розміром корпусі і при цьому використовувати потужні сучасні комплектуючі? Mini Tower PC-A05 від Lian-Li дозволить Вам зробити це без проблем.

Lian-Li PC-A06B

Lian-Li PC-A06

Mini Tower PC-A06 від Lian-Li прекрасний вибір для збірки компактної, і в той же час сповна продуктивної домашньої машини. У наявності всі атрибути продукту hi-end класу: відмінна якість виготовлення, строгий дизайн, маніакальна увага до дрібниць, оригінальна внутрішня будова.

Lian-Li PC-A59B

Lian-Li PC-A59

Корпус PC-A59 від Lian-Li відмінний вибір для збірки компактною, і в той же час продуктивної системи за розумні гроші.

Замовити товари компанії Lian-Li можна подзвонивши за телефонами: 8-0382-70-85-27, 8-098-121-74-89, 8-063-859-56-33, або надіслівши листа на електрону адресу: ihg@ukr.net