IT High Group IT- аутсорсінг, продаж комп'ютерної техніки, програмного забезпечення, ігрові товари 8 (0382) 708-527

Каталог статей

Головна » Статті » Корисні статті

Який Антивірус вибрати для Вашого комп’ютера?

Який Антивірус вибрати для Вашого комп’ютера?

Кожен комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет, може бути атакований різноманітними шкідливими програмами – вірусами. Проявленням вірусного зараження можуть бути різні збої в роботі комп’ютера, зменшення об’єму оперативної пам’яті, зникнення або спотворення збережених файлів та інші.

Навіть користувачі-початківці завдячуючи засобам масової інформації прекрасно знають про загрозу, яку несе в собі віруси. Але як підібрати антивіруси, які вилікують Ваш комп’ютер, без шкоди для нього?

Вибір антивірусу необхідно робити, виходячи з декілька параметрів. Перш за все, навіть якщо Ваш комп’ютер не підключений до мережі Інтернет або локальної комп’ютерної мережі, але при цьому Ви використовуєте  різноманітні носії інформації – дискети, CD/DVD диски, карти пам’яті, флеш-карти, Вам необхідно встановити антивірус з оновленнями не більш ніж піврічної давнини.

Сьогодні існує велика кількість антивірусних програм, які розробляються різними колективами, платними або безкоштовними. Але головне, що їх об’єднує – це боротьба з вірусами. У кожній антивірусній лабораторії є визначений сегмент «найулюбленіших» вірусів – тих, з якими антивірус цієї лабораторії бориться особливо успішно. Однак непрофесіоналу важно класифікувати шкідливі програми – та і чи потрібно це?

Потрібно! Для того щоб Ваш комп’ютер функціонував без збоїв.

Антивірус КасперськогоНа першому місці по популярності на сьогоднішній день, без сумнівів, знаходиться Антивірус Касперського. Тестування, які проводяться по всьому світу, доводять, що Антивірус Касперського – світового, точніше, мережевого класу антивірус, який має все ознаки високоякісної антивірусної програми: щодобові оновлення бази даних вірусів, евристичний механізм, можливість сканувати файли, багаторівневі архіви, та багато іншого.

Єдиний мінус – це достатньо великий об’єм оперативної пам’яті, який займає ця програма. Це означає, що якщо у Вас «слабенький» комп’ютер, то варто задуматися, чи потрібен Вам настільки потужний антивірус.

Антивірус NOD32Друге місце по праву належить антивірусу від компанії ESET – NOD32. Цей антивірус може похвалитись тим, що на протязі вже 7 років підряд показує при тестуванні високу ефективність знаходження вірусів, а точніше цей покажчик у нього ближче інших антивірусів до 100%. Крім того NOD32 відрізняється високою швидкістю роботи, володіє всіма сучасними засобами захисту комп’ютера. В наявності приємний інтерфейс, можливість часто завантажувати оновлення, багато функцій, які реалізовані на дуже високому рівні.

З плюсів NOD32 – високий рівень захисту, низька ресурсоємність, висока швидкість роботи.

Антивірус Avast! HomeТрете місце займає безкоштовний антивірус – Avast! Home. Він орієнтований на домашніх користувачів, тому і є безкоштовним. Цей антивірус захистить комп’ютер не тільки від вірусів, але й від різноманітних програм-шпіонів, проконтролює Вашу пошту, ICQ, та інші простори, через які можуть проникнути віруси. На відміну від інших антивірусів, які орієнтовні тільки на домашніх користувачів, Avast! Home є повним функціональним антивірусом, без урізання функцій та можливостей. В антивірусі реалізовані такі корисні функції як створення копій файлів на випадок краху системи.

Антивірус Dr.WebЧетверте місце займають одразу дві антивірусні програми – Dr.Web та Symantec Norton Antivirus. Ці програми дуже гарно себе зарекомендували. Але якщо Dr.Web, за думкою більшості користувачів – розробка, вельми вдала  для комп’ютерів з обмеженіми ресурсами,


Антивірус Symantec Norton Antivirusто Norton Antivirus – достатньо складна в плані налаштування програма, яка частими оновленнями та високим розпізнанням вірусів завоювала широкий круг прихильників.

Чи платити Вам за антивіруси чи ні – вибір кожного користувача. В принципі можна завантажити демо-версію та еврістичні механізми будуть працювати для виявлення нових вірусів. Але покупка антивірусної програми не зможе смертельно впливати на домашній або бюджет компанії (вартість ліцензії для одного комп’ютера – від 200-250 грн.), але може не тільки гарантувати захист комп’ютеру, а й подарувати більш значущий привід – дозволити поважати себе.

Категорія: Корисні статті | (20.05.2009) | Автор: Katrine
Переглядів: 1095 | Теги: антивирус, антивирус касперский, Dr.Web, symantec norton antivirus, NOD32, антивірус